Zabudowy ze sklejki – sklejka w logistyce.

Sklejki są bardzo uniwersalnym materiałem używanym w branży logistycznej. Ten materiał drewnopochodny jest obecny na rynku w tak szerokim zakresie jakościowym, cenowym i wytrzymałościowym, że każdy odbiorca zajmujący się wykonywaniem zabudów samochodowych, produkcją przyczep/naczep, produkcją regałów lub innych systemów transportowych z pewnością znajdzie sklejkę odpowiadającą wysokim wymaganiom swoich klientów.
W tej branży największym popularnością (jeśli chodzi o podłogi) cieszy się sklejka antypoślizgowa produkowana z wysokiej jakości drewna brzozowego. Ten rodzaj sklejki fabrycznie jest obustronnie powlekany wytrzymałym filmem fenylowym, z czego jedna ze stron posiada odbity wzór (siatki lub na zamówienie dostępne są inne wzory) – na specjalne życzenie klienta obie strony mogą mieć powierzchnię antypoślizgową. Sklejka antypoślizgowa zapewnia wysokie właściwości antypoślizgowe również w przypadku oblania powierzchni sklejki wodą, dodatkowo film fenylowy zabezpiecza powierzchnię przed zniszczeniami.
Do zabudowy powierzchni pionowych (np. ścianki działowe, obudowa ścian bocznych) z powodzeniem wykorzystywana jest sklejka foliowana. Jej powierzchnia jest również powleczona obustronnie filmem fenylowym, ale jest również możliwy wybór innych filmów (melaminowy, HPL oraz PPL). Oba produkty są dostępne w grubościach już od 4mm do 50mm. Dostępne formaty arkuszy zaczynają się od 1220×2440. Innymi dostępnymi formatami są płyty o wymiarach: 1250×2500, 1500×2500, 1500×3000, 1525×3050 oraz 2150×3850 (wszystkie podane wymiary są w mm).

Dostępne odciski siatki antypoślizgowej.

Dostępne odciski siatki antypoślizgowej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii logistyka, sklejka, transport i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.